اولین و بزرگترین مرکز دندانپزشکی گیلان

مرکز مشاوره و آموزش صوتی و تصویری در ایران
در بزرگترین درمانگاه دندانپزشکی استان گیلان

درمانگاه دندانپزشکی آپادانا، اولین مرکز مشاوره و آموزشی صوتی و تصویری خود را به نشانی تلگرام زیر راه اندازی نموده است. هرگونه سوال و مشکلات دندانپزشکی خود یا کودکان تان را با ما در میان بگذارید تا راهنمایی لازم انجام شود. باید بدانید که پیشگیری ارزانتر ازو آستانتر از درمان است.

عکس‌های گرفته شده از دهان بیمار یا رادیوگرافی توسط موبایل در نور مناسب و ارسال آن به نشانی کانال تلگرام، در منزل ویزیت و مشاوره شوید. نمونه عکس های رادیوگرافی و عکس با دوربین هوشمند در زیر دیده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن های 33131572 و 33131570 تماس گرفته تا همکاران بخش انفورماتیک ما شما را راهنمایی کنند. همچنین با عضویت در کانال تلگرام درمانگاه آپادانا می‌ توانید با ادمین کانال در ارتباط باشید تا پاسخگوی شما باشد.

در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید

با عضویت در کانال درمانگاه می‌توانید از مطالب آموزشی بهداشت دهان و دندان استفاده کنید. همچنین می‌توانید با ارسال سوالات خود به ادمین کانال و بررسی دندانپزشک، پاسخ سوال خود را دریافت کنید. همچنین می‌توانید با ارسال تصاویر دهان خود نسبت به معاینه اینترنتی اقدام و در صورت تمایل با دریافت نوبت اینترنتی، در وقت مقرر اقدام به درمان نمایید.

آدرس کانال تلگرام درمانگاه دندانپزشکی آپادانا
آدرس صفحه اینستاگرام درمانگاه دندانپزشکی آپادانا

 

 

نمونه عکس جهت ارسال به کانال درمانگاه و معاینه اینترنتی: